چطور واتس آپ را در کامپیوتر نصب کنم؟

مقدمه

برنامه واتس آپ در ایران بعد از تلگرام یکی از محبوترین برنامه های پیام رسان به شما می رود. واتسچند که با آمدن آپ های مشابه امکان کوچ کاربران به نرم افزار های مشابه ایرانی دور از انتظار نیست. یکی از دلایل استفاده کابران از این نرم افزار سادگی هرچه بیشتر و کاربر پسند بودن آن است. در بسیاری از مواقع که کاربر نیاز به ارسال پیام بروی سیستم رایانه خود را دارد تا مثلا عکسی را چاپ بگیرد وجود پیام رسان و نصب آن بر روی رایانه ضروری است. لذا با ما همراه باشید تا با نحوه نصب و اتصال این پیام رسان محبوب را یاد بگیرید.

نصب و راه اندازی بر روی رایانه


برای نصب برنامه واتس آپ به راحتی می توانید به سایت و یا لینک برنامه رفته آن را دانلود کرده و نصب کنید. سپس برای اتصال آن در گوشی خود واتس آپ را باز کرده روی قسمت سه نقطه … سمت راست بالا بزنید. بر روی WhatsApp Web بزنید یک اسکنر یا بارکد خوان باز می شود، که با گرفتن بر روی صفحه نمایش خود به راحتی می توانید اتصال را بر قرار کنید. نکته ای که وجود دارد این برنامه بر خلاف تلگرام حتما گوشی شما باید در دسترس (انلاین) باشد و این مورد به خاطر امنیت بیشتر آن هست.

اتصال از طریق وب

اگر حوصله نصب برنامه را ندارید و یا اینکه بصورت موقت از سیستمی استفاده می کنید. می توانید بدون نصب برنامه از طریق مرورگر به این آدرس رفته به راحتی به همین شیوه اتصال برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 56 = 66